Procesor od AMD, Intelu ? Výběr lepšího výkonu?

Který procesor bude lépe zvládat počítačové hry ? ProcesorTyp procesoru Intel Core i5Modelové označení procesoru Intel Core i5 4210MFrekvence procesoru 2,6 GHz (2 600 MHz)Počet jader procesoru 2×Cache procesoru 3 MBCore Boost Frekvence 3,2 GHz (3 200 MHz)TDP procesoru 37 WneboTyp procesoru AMD A10Modelové označení procesoru AMD A10-7400PFrekvence procesoru 2,5 GHz (2 500 MHz)Počet jader procesoru 4×Cache procesoru 4 MBCore Boost Frekvence 3,4 GHz (3 400 MHz)TDP procesoru 35 WKterý bude lepší do notebooku ? Oba disponují 8GB operační paměti a 2Gb graf. karty.

Odpovědi na otázku

K čemu ti jsou 2Gb v graf. kartě, když jsi nám nenapsal přesný názvy. Oba mají stejnou graf. kartu ?

AMD má graf. kartu : Paměť grafické karty 2 048 MBČip grafické karty AMD Dual GraphicIntel od: NVIDIA GeForce 840M s pamětí grafické karty 2 048 MB

1. U AMD nebylo uvedeno o jakou VGA se jedna. Tj. na otazku jake je vase jmeno take neodpovidate "muz".2. Oba NB jsou nevhodne na hry. Obecne NB pod 30k nejsou ani omylem vhodne na hry natoz neco co na VGA na urovni tech integrovanych v CPU.

Toto je low-end VGA pro stolni PC - http://www.czc.cz/asus-gtx750-phoc-1gd5/146... koukne na velikost a ted si to zkuste narvat do NB. Ano nejde to. NB do 30K hernim vykonem nedosahuji tohoto low-endu.Na hry si poridte stolni PC. Nemusi to byt velka bedna, jde postavit velice slusny stroj i ve velikosti MiniITX. Budete na tom 100x lepe nez s NB.

Je to zbytečné, tahle trollovská zrůda bude za chvíli otravovat s debilním "dotazem" znovu a znovu.

Z listu kde je na pozici jméno nápsáno muž, taktéž neodvodíte jak se doopravdy jmenuje.Tyhle dva notebooky se pohybují okolo hranic 20+- záleží v jakém obchode. Nic méně momentálně mám notebook 6-7 let koupil jsem ho v cene taktéž okolo 20 a donedávna jsem na něm rozjel hru bit na menší detaily. Vetšinou na diskuzích místo aby poradili vám doporučí abyste koupili notebook za 30 tisíc, v jiné vám zase řeknou, že je blbost kupovat notebook za 30 tísíc at koupím PC sestavu za 20 tisíc. Vím, že kolegové mají v praci notebook taktéž okolo 20 tisíc, a hraní na něm hry typu GTA V, Fifa 15,a proto by nebylo špatné si s kolegy zahrát.V poradně jsem chtěl obdržet radu jaký z uvedených procesorů je lepší, nejspíše to zbýva na mém selském rozumu.

Co sem se snažil dohledat, tak s nevetší pravděpodobností se jedna o graf.k: R7 M265 DX Dual Graphics

Kupte si co chcete. Realitu jsem napsal. Pokud tvrdite opak klidne si tvrdte je to jedno.Ja mam mnohem vykonejsi NB nez to co chcete koupit (a to uz je 3 roky stary) a na rovinu na hry to neni a 5 let stary desktop je vykonem uplne jinde.

Vy nedáte pokoj: http://www.zive.cz/poradna/procesor-aneb-vyb... , zrůdo odporná!"Upozornění bylo odesláno."

Nemáte to nic společného s příspěvkem. Zasloužil bys pohlavek

On? A za co, že odhalil stupidního trolla?

Pravdepodobne to amd 4-jadro. Lenze hry su viac zavisle na GPU (graficke karte). A na takychto notebookoch su tie najslabsie GPU ake existuju. Takze si na nich aj tak velmi nezahras.