Procesor *Intel Core i3-370M (Arrandale) vs. *Intel Pentium 2117U (Ivy Bridge)

Ahoj, zajímalo by mě, jestli bude procesor Intel Pentium 2117U (Ivy Bridge) v porovnání s Intel Core i3-370M (Arrandale) výkonově: slabší, nastejno nebo rychlejší příp. do jaké míry.Plánuji si totiž koupit menší (11.6) notebook s tím Pentiem místo jednoho staršího celkem velkého NTB s tou i3.Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Ivy bridge je tak o dvě generace vpřed oproti Arrandale.Takže bych bral spíše to Pentium.

Díky moc, takže podle vás si s výkonem nepohorším, že?

Hry a stříhat video na tom samozřejmě nebudu.

Podla tohtohttp://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchma... je i3 na 193 mieste a 2117U az na 277 mieste. Cize to U je ultra low a je pomalsie ale malo by vydrzat dlhsie na bateriu.

Jo, díky .