Procesor, case

Už asi mesiac sledujem dianie na trhu s komponentami, surfujem po nete, čítam články a podobne, pretože asi o mesiac sa chystám kúpiť nový komp (nedávno som sem hodil na odobrenie aj zostavu) a všetko bolo v pohode, no dnes som natrafil na článok o chystaných procákoch Nehalem od Intelu a v článku bolo na záver uvedené, že pokial plánuje niekto kúpu nového stroja s Q9300 (ja konkrétne ešte staršieho Q6600) tak by to mal prehodnotiť a počkať na to...
Tak teraz nevie či mám čakať alebo nie.
Druhá časť sa týka skrine, ja som chcel túto www.agem.sk ... no narazil som na túto, ktorú viac ľudí pochvaľovalo www.dxt.cz ...
Nie je tam ten bočný vetrák trocha big?

Odpovědi na otázku

case radeji bez bocniho vetraku
SHARKOON Rebel 9 Economy Edition
www.alfacomp.cz ...
nebo toho centuriona