» Poradna » Ostatní

Procesor a blue screen

Dobrý den, koupil sem si do svého starého pc procesor, amd athlon 64 x2 3800 ,a pokaždé když zapnu pc a chvíli běží tak mi to hodi blue screen, tak sem si nejdřív myslel že je to procesorem a dal tam o pár tříd lepší (4200) a furt to dělalo,ale s jednojádrovím se mi to nevypiná. diky za radu.

Odpovědi na otázku

Tak ještě stejný dotaz do třetice.

Můžeš tam mít starší verzi BIOSu, která novější procesory nepodporuje a tak jim neumí správně nastavit ani frekvenci nebo napětí. Napiš co máš za desku a jakou máš na ní verzi BIOSu