» Poradna » Mobily

Proces. com.google.process.gapps se zastavil

Chtěla jsem uvést telefon Samsung do továrního nastavení, ale po restartování mi začlo neustále vyskakovat com.google.process.gapps se zastavil - dám ok a je to tam znovu, nemůžu se nikam pohnout. Dá se s tím něco dělat ?

Odpovědi na otázku

co když vyndáte baterku? a poté zapnete tel.

tak je to pořád stejný

Ja by som skusil flash firmveru pomocou PC, ale pokial neviete ako na to, tak odporucam navstivit servis alebo nejakeho znemaho znamej, co sa v tom "vyzna"

Stále se mi zobrazuje com.google.process.gapps se zastavil

Me se to stalo na tabletu. Co s tim?

proces. com.google.process.gapps byl bohuželukončen na tabletu awiai.Prosím poradte co s tím .Děkuji+

Com.goole.process.gapps se zastal chci to odstranit co s tím

Google process ukoncen.co dal?