» Poradna » Programy

Proč zmizel DigiTýden na živě?

Minulý rok vycházel na živě seriál DigiTýden, který sledoval vývoj cen DF na českém trhu. Bohužel však končil DigiTýden - 52. týden: vánoční horská dráha. A druhé bohužel tento a další odkazy  vedou do prázdna.Proč?- živě se nedohodlo na ceně inzerce s firmami (ano, jednalo se o inzerci), které byly v tabulce uvedeny?- pan Horčík už nemá zájem na seriálu pokračovat?- čtenáři neměli o seriál zájem?- přechod živě na nový server a na DigiTýden se zapomělo?- ...Já osobně tento seriál sledoval a je mi líto, že když může i nadále pokračovat obdobný seiál Vývoj cen hardwaru, tak DigiTýden ne.

Odpovědi na otázku

Nikdo neví? To je škoda, mě to skutečně zajímá. Bohužel jsem asi sám.

Nejspíš to nevědí ani v CPressu, natož my smrtelníci tady......

Ano, ani smrdelníci z CPrassu to zřejmě nevědí!

Připravujeme inovovanou verzi těchto cenových přehledů.