» Poradna » Počítačové sítě

Proč web Microsoft Update jde zobrazit jen z IE ?

Pokud přistupuji z jiného prohlížeče známý web update se nikdy nezobrazí a je tam jen obecný odkaz na stránky Microsoftu takže pokud chci stahovat nové záplaty nutí mě to přepínat na IE prohlížeč - debi*ové ! Mimochodem, kde jsou slíbené páteční záplaty na děravý IE ? Je pátek a ještě tam nic není

Odpovědi na otázku

Protože používáš 11 let stary systém, který ke kontrole aktualizaci přes web pouziva Active X prvky, které jiny prohlizec neumi...

A co zkusit Google Chrome s IE Tab

Kumulativní aktualizace zabezpečení aplikace Internet Explorer 9 pro systém Windows 7 pro systémy platformy x64 (KB2744842)Datum instalace: ‎22.‎9.‎2012 9:27Pavelko,ty čímane,snad to k tobě již také dorazilo.

Pozor, porucha není na našich přijímačích. Nebezpečný kód vysílá:PA* = 19.148... , tak se to pozná.* - Pavelkhááá