» Poradna » Ostatní

Proč se webdesignerům nelíbí design webu v tabulce ( ), proč preferují CSS ?

Mě design v tabulce připadá rychlejší než psát CSS kód pro každý element a dědičnost a kaskáda ne vždy jsou to pravé řešení.

Odpovědi na otázku

V globále - tabuľka sa vykresluje až keď je známa veľkosť obsahu každého poľa. To sa týka najmä obrázkov či vložených objektov, ktoré nemajú definované atribúty width a height.

tí *dizajnéri* si povedali, že tabuľku budú používať naozaj len ako tabuľku a na layout a orámovanie použijú patričné tagy (div, span, border...).

máš v tom trochu bordel, border není tag