» Poradna » Programy

Proc se porad odpojuju od netu, kdyz nekdo zavola?

mam winXP, a kdyz su na netu a nekdo zavola, automaticky se to odpoji! nekdo mi rekl, ze se to da zmeni ve win. nejaky "call waiting", ve 98 jsem takovou polozku nasel, ale ve winXP ne! poradte prosim, abych se kvuly tomu nemusel dene pripojovat 6x ci vice k netu a usetril penize! dik!

Odpovědi na otázku

Jak zavola? Behem pripojeni k netu je prece obsazeno.

No ma pravdu ale mi to taky delalo zkousel jsem to. Kdyz jsem vytocil s mobilu pevnou tak me to proste odpojilo .. nebo kdyz chce nekdo od nas volat - prenosny tel .. tak zmacken sluchatko ma obsazeno a pak se to odpoji od netu. Tel a modem ma holomogaci .. ale modem jsem vymenil ne k vuli toho ... a bylo v pohode ale nevim jestli je to tim ... mozna nejaka vada v kabelu ... a pouzivam W2000 a nic se ted uz nedeje ... ale je to zajimave .. res . u me bylo ..PS: Ropacku e-maily mas hodne nebo neberes? ale uz to ani tak nespecha .. jen jsem ti psal ohledne satelitu .. no a uz funguje ;)

tohle by mne taky zajimalo. mne se to totiz stavalo taky, padalo mne pripojeni, a az dodatecne jsem se vzdycky dozvedel, ze se mne nekdo snazil dovolat.

Mohl by to být případ, kdy ústředna do hovoru zapípá při pokusu o další hovor, pak by bylo nutno tuto funkci zrušit.