» Poradna » Ostatní

Proč se mi vypíná PC když hraju hry nebo koukám na videa na YouTube

Dobrý den prosím potřebuji pomoc už asi rok sem si pořádně nezapařil učim se hodně na piáno a na pc se jenom koukám na videa na YouTube minulý týden jsem si chtěl něco zahrát tak jsem si Koupil Heroes V hrál jsem asi hodinu a pak se vypnul PC myslel jsem si že je asi přehřátý tak jsem ho nechal vypnutý druhý den jsem si stáhnul PROGRAM NA HLÍDÁNÍ TEPLOTY V PC VŠE JE OK. Šel jsem na youtube a po deseti minutách se vypnul !! Druhý den jsem hrál Heroes asi 5 minut a vypnul se. Tak jsem vyzkoušel online hry které moc nemusim ale budiž nevydrželi ani 2 minuty a vyplo se to několikrát jsem volal opraváře ten přeinstaloval Windows ale za týden to začalo zase mamka tvrdí že sem do toho dal nějakej virus ale ta se v tomhle moc nevyzná :/ Pak jsem si chtěl stáhnout hru sklil přes program Gameforge live tak 30minut a zase se to vyplo prosím pomozte mi .

Odpovědi na otázku

Vypiš svoje PC. Může to být vadný zdroj nebo třeba deska. Pokud je to něco staršího, začal bych kondíky kolem CPU.

Procesor : AMD Athlon (tm) II X2 245 Procesor 2.90 GHz Nainstalovaná pamět RAM : 4,00 GB (použitelné 3,75 GB) Typ systému 64 bitový operační systém

A deska je jaká? Zdroj je co? Uveď přesné typy, ne mlhavý popis. Desku máš napsanou třeba v CPU-Z na záložce mainboard a zdroj má na sobě štítek s označením. Podle stáří ale hledej na nesce toto:http://goo.gl/EAuOoJestli tam je jeden jediný, který nemá dokonale rovnou horní stranu (je nafouklý nebo dokonce teče), tak je to jasné.

Zatuhne, padne do modré smrti, anebo prostě zhasne jako při vypnutí proudu? Pokud je to poslední případ, zkusil bych jiný zdroj.

To poslední jako při vypnutí proudu.

To byl opravář - placený profesionál?

Jo.