» Poradna » Mobily

Proč se mi v grafu zobrazuje hodnota v dolarech a ne v korunách

Odpovědi na otázku

Pretože si v nastaveniach nezvolil aby sa graf zobrazoval v CZK....

Tak dost pravdepodobne ze sis nekde nastavil ze to chces v dolarech a ne v korunach. Ale kdyz vezmu ten popis problemu je to asi nejlepsi odpoved co na to jde napsat. Zkratka nikdo nevi o cem je rec

Mně se v grafu zobrazují hodnoty v euro.

A mě denní průbět teploty, ale ne v € či CZK nýbrž v jakýchsi °C...

Pak nechápu, co velký Petrák řeší. Všechno je v pořádku.