» Poradna » Windows (a jiné OS)

Proč se mi samovolně ztrácí Body obnovy, tím že zmizí všechny naráz ?

Dobrý den, mám Win XP, vytvořím Bod obnovy, abych měl zálohu fungujícího Windows, opakovaně se mi stalo, že veškeré Body obnovy záhadně naráz zmizí, vymažou se Včera jsem měl 2 Body obnovy, chtěl jsem si nainstalovat obsáhlejší program, ale systém hlásil nedostatek místa na disku, program se zčásti nakopíroval, ale instalačka selhala a nebyla dokončena. Logicky jsem to chtěl vrátit na Bod obnovy před instalací, abych ty stopy po nezdařené instalaci vymazal. Bohužel oba dva vytvořené Body obnovy z minulého týdne byly najednou pryč, jen prázdné pole.... Měl jsem za to, že když mi dochází místo na disku, Windows si NEDOVOLÍ sáhnout na mé Body obnovy, ale vypadá to že ano, nebo je chyba někde jinde ? Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Když máš málo místa na disku tak si máš zálohovat jen registr a když víc tolik co se ti na záložní médium vejde.Body obnovy jsou docela k smíchu.

Odpověděl sis sám:"nedostatek místa na disku".Pravděpodobně stejnou hlášku najdeš v systémovém logu.Bod obnovy nelze považovat za zálohu OS.Záloha OS WXPP/32, resp. libovolné profi edice OS WNT řady 4 - 5, se vytváří pomocí vestavěného nástroje:ntbackupoptimálně do externího média.

Na body hoď bobek a zálohuj jako člověk v maléru tě stejně nezachrání jen maličkosti:gratis, http://www.backup-utility.com/free-backup-software.htmlgratis, http://www.seagate.com/gb/en/support/downloads/d... placené, http://www.acronis.cz/domacnosti-a-kancelare/pr... vždy pracuj ze zaváděcího média vytvořeného uvnitř SW, z něho bootuj zálohuj i obnovuj. 100% úspěch vždy. Bonus, ochrana i před selháním disku = zapojíš nový, načucháš zálohu, obnovíš, load OS ... a pracuješ.