» Poradna » Mobily

Proč se mi samovolně spouští hudba po zapojení sluchátek

Když se dívám na youtube se sluchátky, z ničeho nic se mi zastaví video a spustí se mi hudba. Někdy se mi přeladí nastavení hlasitosti.Nevíte čím to je? Není to třeba jackem? Jelikož jsem měl sluchátka, u kterých se to dělo a koupil jsem si jiná, ale pořád mám stejný problém.Nevíte co v mé situaci udělat.

Odpovědi na otázku

Napiš sem jaký máš mobil, některé mobily mají funkci že když připojíš sluchátka automaticky začnou přehrávat hudbu, skus se podívat v nastavení jestli nemáš zapnuté něco podobného. Když připojíš mobil k PC USB kabelem tak se tě mobil taky zeptá co chceš udělat.

Já mám úplně stejný pr

Pardon, omylem jsem odeslal nedopsaný příspěvek. :/Tedy znovu, mě se děje to samé. Dívám se na youtube a nejednou se hlasitost samovolně zesílí nebo ztlumí. Nebo se mi často zapíná hudba bez povelu. Prostě se dívám a najednou si to začne dělat co chce. Je to sluchátky? (Sony MDR-V150) Nebo telefonem? (Xiaomi Redmi Note 4) Docela mě to totiž štve... Neví někdo co s tím?