» Poradna » Web a internet

Proč se mi na Google Chromu načítá po velmi krátké době stránka?

Zdravím,mám na Google Chromu problém který potřebuju vyřešit. Proč se mi po velmi krátké době nezobrazení karty načte znovu karta a pak už se mi nenačítá?????? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně málo RAM takže se karta přesune na pagefile a pak zpět načte z něj nebo načítá kompletně znovu. To je ale jen můj tip, záleží na velikosti RAM a kolik/co máte otevřeného.

Že by se to kvůli RAMce načetlo jen poprvé po krátké době ještě jednou a pak by se to už nenačítalo? Jak se dá promazat RAM aby se to druhé načtění nestávalo? Možná někde byla o tom otázka.............