Proč se chvěje obraz ?

Zdravím, mám menší problén s chvěním obrazu na monitoru, tento jev se mi projevuje když ukončím hraní her a vrátím se na plochu tak se obraz chvíli chvěje cca nějakou minutku pak je vše v pořádku, podle speed fanu to vypadá že je to zřejmě zahřátím nějaké komponenty ale u žádné se teplota nepřehoupne přes 60st. Mám CPU AMD 6 000 x2 AM2, mb K9A platinum, chlazené momentálně thermaltake BIG TYPHOON, a vga ATI 2900XT, zdroj 480 tagan, a big case thermaltake xaser. děkuji za názory a rady ))

Odpovědi na otázku

A na toho monitorového chudáka též náhodou neřvete?!

hm bezesporu velmi duchaplná,inteligentní a vyčerpávájící odpoved, dík za kvalitní názor

Ty se směješ, ale THP pracovníci u nás v manufaktuře řešili podobný problém. Totiž tu síť ( myslím tím kabeláž ) řešili "odborníci z IT firmy a podle toho se taky tak chová. Částečně vede i prostorem, kde se svařuje tzv. TIGem, která obecně vytváří pole, nemluvě o svařovacím automatu ..... sumasumárum jim náš IT údržbář ( pochopitelně majitel firmy zabývajícím se prodejem všeho možného okolo PC a IT ) dohodil UPS zařízení v hodnotě cca 800,- asi tak za výhodných 1500 se slovy, že tato investice vyřeší problém ..... nevyřešil, z prozaických důvodů ..... diletantsky provedená kabeláž vs. neuvěřitelná blbost THP pracovníků

low-end monitor,ktorý má problémy pri rýchlych zmenách rozlíšenia a obnovovacej frekvencie,pokial speedfan hlási nejaké prehrievanie,je to možné,ati rx2900xt bol jeden z najžravejších novodobých grafických čipov,a tomu aj zodpovedá odpadové teplo,ktoré grafika produkuje v zaťažení...

aspon nemusi v zime kurit

A čim to máš propojený? Tohle mi dělalo když jsem použil d-sub. Nejlepší je asi DVI nebo HDMI. Tam je to bez problémů.

je to přes d-sub nic jiného tam bohužel není, ale mám možnost změnit monitor to to vyzkouším

jinak mám to na LG FLATRON W1934S

http://www.alza.cz/lcd-monitor-lg-flatron-w1... ...

Zkus jinou zásuvku, já tu mam navíc LG LCD 21.5" a tomu se taky chvěl obraz (ale pořád). Pak jsem zjistil, že to je tím, že jsem to měl v rozdvojce, která byla v prodlužováku a ten vedl do takový nepříliš kvalitně vypadající zásuvky

Někdy stačí i otočit vidlici v zásuvce.

No, ale u mixéru nebo holícího strojku, u monitoru to asi nedá

Se silou medvědí, dá

A kdo mluví o monitoru ty chytráku?