» Poradna » Programy

Proč od 1.1.2018 nemohu chytit televizi Noe?

Dobrý den. Máme nový moderní televizní přijímač, na kterém jsme již bez Setoboxu,prostřednictvím pozemní antény, poslouchali do 31.12.2017 i pořady televize Noe. Je to na Strakonicku.Od 1.1.2018 již poslouchat nemůžeme. PROČ? Jsme staří manželé a televizi NOE posloucháme od jejího vzniku - tehdy přes setobox. Ostatní programy, které jsme dříve poslouchali, jdou.S díky za radu a pomoc a s přáním všeho dobrého do roku 2018. Manželé Nepodalovi

Odpovědi na otázku

Kontakt | Televize NOEwww.tvnoe.cz › contactKostelní nám. 2 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava tel. 595 177 301 email: info@tvnoe.cz . kontakt přímo do vysílání: tel. 595 177 377 sms: 775 177 377 email: vysilani@tvnoe.cz.

DVB-T a DVB-T2 se může lišit vizParametry DVB-Thttp://www.tvnoe.cz/zpusob-prijmu/pozemni-dig... Parametry DVB-T2http://www.tvnoe.cz/zpusob-prijmu/pozemni-dig...

Citacia z ich stranky:"České Radiokomunikace nám oznámily, že dne 1.1.2018 došlo u několika vysílačů v síti MUX8 k přeladění na nové vysílací kanály následovně:Plzeň Krkavec - PLK647 na PLK643Pardubice TKB - PAM646 na PAM627České Budějovice Kleť - CBU650 na CBV634 a u tohoto vysílače dojde současně ke změně vysílací lokality na objekt České Budějovice Včelná.Prakticky doporučujeme divákům z uvedených lokalit, u kterých se projevil výpadek možnosti příjmu televize Noe, aby na svých přijímačích provedli znovu naladění programu Tv Noe nebo spustili automatické ladění všech programů. V oblasti Jižních Čech bude v některých případech i potřeba úpravy nasměrování antény.Všem našim divákům přejeme bezproblémový příjem pořadů televize Noe a vše dobré!2.1.2018"

Vzhledem k tomu, že se to utlo s koncem roku, prověř si, zda to nepresunuli na jiný kanál, případně zda už to u vás neběží jen v DVBT2 a televize není jen DVBT. Ono o tom jistě bude na jejich stránkách.

Televize Noe bude od Vánoc 2018 šířena pro oblast Jižních Čech v DVB-T2 přechodové síti 12 ČRa. Doporučujeme už teď si pořídit soupravu s kódováním pro DVB-T2 (HEVC/H.265) a čekat na Vánoce. Těšíme se na nové diváky a příznivce. Za televizi Noe Petr Kudela