» Poradna » Notebooky

Proč notebook ztratil optickou mechaniku

Ahoj.Ještě nedávno jsem butoval z CDromky a najednou se v boot menu neobjevila, tak jsem se vrátil do Win. a ani tam není. Když vložím disk tak zachroupe, zeleně zabliká, chvíli svítí, ale ve správci se vůbec neukáže, ani jako prázdná, ani prostě nijak. Díky za každou radu. Jirka

Odpovědi na otázku

Máš li možnost otestuj v jiném notebooku či vyndej a otestuj přes rámeček jako externí pokud se ukáže pak je chyba v OS pokud ne tak je KO

Jestli neni videt v biosu, tak je pravdepodobne po ni.