» Poradna » Mobily

Proč nesvítí obrazovka mobilu?

Dobrý den! Na telefonu XIAOMI redmi 7A nesvítí obrazovka plně,ale jen tak že se nedá nic přečíst.Mohu sám něco udělat?//"Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen."//

Odpovědi na otázku

Ked si sam nemanipuloval s nastavenim obrazovky, tak asi servis.

restart mobilu nepomohol?

Ale jistě že můžete Můžete zvýšit jas - buď přes horní menu nebo v Nastavení.

Třeba to tak máš nastavené spořič baterie při málo nabité baterie to prostě ztmávne a jas není pak funkční.

Zrejme mu to chciplo a nabiji hodinu neregaluje