» Poradna » Počítačové sítě

Proc neni mozne pri pobytu v Britanii zobrazit britske stranky?

Vim, ze tento dotaz bude asi dost svizelny predevsim kvuli absolutnimu nedostatku informaci. Prisel mi email od meho kamarada, ktery je momentalne na pobytu v Anglii. Ma s sebou notebook. Kdyz se pripoji k internetu, muze zobrazit veskere webove stranky, krome tech britskych. Nestalo se nekomu nekdy neco podobneho? Nevite, v cem muze tkvet pricina?

Odpovědi na otázku

Z toho vyplýva , že tam nemal ísť.