Proč nenaběhne OS? PROSIM POMOC!

Ahoj, lámu si s tim hlavu už nějaký týden...

Z ničehonic se mi začaly objevovat modré obrazovky smrti - nečekaně, často a kdykoliv (během jednoho dne). V domnění, že se jedná o softwarovou chybu jsem se rozhodl přeinstalovat OS. Ovšem už po samotném naformátování (přes CD XP) se objevila znovu. Zkoušel jsem měnit IDE kabely, odpojit mechaniky,pořád stejné. Nainstaloval jsem tedy XP na HDD na jiném PC. Tam bylo vše bez problémů, tudíž jsem usoudil, že HDD je OK. Teď když zapnu PC, tak se mi nejčastěji stane, že se zinicializuje hardware (hned na začátku po zapnutí PC), zčerná obrazovka a ve chvílí kdyby se mělo objevit Windows XP a ty posunující se kostičky značící nabíhání systému přestane bootovat. LED dioda od HDD už ani jednou neblikne, obrazovka je černá... Jen větráky hučí... Sem tam se mi poštěstí, že se mi ukáže obrazovka, že systém nebyl správně vypnut a žádá mě o výběr mořností spuštění. Ať dám cokoli (podpora DOS, poslední známá funkční konfigurace, stav nouze...) pokaždé, když už by měl nabíhat systém problikne modrá obrazovka smrti PC se zrestartuje a takhle to jde furt dokola. Když HDD vyjmu a dám do jiného PC, tak běží bez problémů!

Omlouvám se za tak vyčerpývající popsání mého problém, ale chtěl jsem uvést co nejvíc informací. Napadá Vás někoho, kde může být zakopaný pes, co může tohle způsobovat?

P.S. Do BIOSu se dostanu kdykoliv v pohodě.

DÍKY MOC ZA KAŽDOU RADU!

Odpovědi na otázku

1. zdroj
2.RAM pamäte

Jen skromně přidám MB.

pokud si os nainstaloval na jinem pc tak ti to nabootovat nemuze.

Proč nenaběhne OS?
Kto by v tomto teple behal ?