» Poradna » Programy

Proč nejde zkopírovat velký soubor na flešku?

Ahoj, proč mi nejde zkopnout soubor 6,5 GB ve W7 na flešku 32 GB, která je z poloviny prázdná? Včera jsem tam kopíroval soubor, který měl přes 10 GB a žádný problém....?!

Odpovědi na otázku

Jen pro rejpaly - i včera byl formát FAT32....

No pokud byl vcera system souboru FAT32 (tedy ne napriklad exFAT nebo NTFS), urcite jste na ni 10GB soubor nezkopiroval.
Klicova otazka: Delate si z nas legraci nebo jen kecate z neznalosti veci? ;o)

Kecáš. FAT32 umí max 4GB soubory.

Nekecá a má pravdu.

Tak to je skutečně nesmysl...

V tom případě máš problém vyřešen.

Včera ti to zlobilo/nefungovalo správně
Dnes ti již vše funguje tak jak má...

Nejspis je flashka vadna.
Uklidte z ni data, znovu ji naformatujte (samozrejme opet na NTFS) a usidite.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Souborov%C3%BD_syst%... ...
Tabulka omezení a doplňující informace

Zdůrazňuji MS úmyslně zpitvořil velikost jednoho souboru ve FAT32 na menší velikost. Údajně, aby se nekopírovala DVD. Ale to jen tak z doslechu.

Tak ten "doslech" uz neposlouchejte. Mohl byste zaslechnout i dalsi kraviny..

Jo ořízli, ale ne velikost souboru, nýbž velikost svazku na 32GB (This is due to the Windows 2000 format utility. The maximum volume size that Windows 98 can create is 127.53 GB).). Dík.
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc938432.aspx...
... ale možnost vyadresování je 2TB
http://cs.wikipedia.org/wiki/Souborov%C3%BD_syst%... ...

To je ale neco uplne jineho. Tohle skutecne vymyslela nejaka chora hlava v Microsoftu naprosto bez legitimniho duvodu.

Limit velikosti svazku pro FAT32 je 8 TiB (podle velikosti clusterů). Limit velikosti souboru je 4 GiB.
To, že pod XP nejde vytvořit svazek větší než 32 GiB, je jenom umělé omezení ze strany MS.

parada, premazte mi to pls, parkinsonom to nebude.

ale nie az tak, original ste mi mohli nechat