» Poradna » Programy

Proč nejde zapnout Windows HD Color ?

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4463133/window... Opravdu netuším proč se to nezapne?Mám výkonný nadupaný pc dva roky starý.

Odpovědi na otázku

Takových lidí, co tvrdili, že mají "nadupaný moderní hardware" už tady bylo a pak z nich vylezlo, že mají sice nově koupený, ale výprodejový hardware konstrukčně deset let starý, výkonem dostačující na kancelářské práce Takže začni tím, že napíšeš, co máš za počítač, zejména grafickou kartu a monitor.

Já to tuším velice dobře, ale vzhledem k utajení tvé nadupané HW konfigurace to nemohu potvrdit.

GPU ti HDR podporuje? Monitor ti HDR podporuje? Máš nainstalované požadované kodeky pro dekódování 10bitového videa (například kodeky HEVC nebo VP9)?