» Poradna » Ostatní

Proc nejde spustit minecraft na ps4

Já14:32dobry den mel bych mali dotaz nevim jestlimi budete umet poradit ale na ps4 nam z nicehoz nic nejde spustit hra minecraft respektive se ukaze jen napis mohang studios a nic jineho se nedeje pak uz, prisli jsme na to vcera a nevime co se deje je to hra stazena z ps obchodu a fungovala v poradku a z nicehoz nic toto.pokud budete vedet co se stalo budu rad za info dekuji

Odpovědi na otázku

Ahoj, rozchodil si to? Mám stejný problém.

Dobrý den. Máme stejný problém. Už víte jak na to. Děkuji Lenka

Ahoj taky semi ukáže jen v červeném logo mojang a dál nic. Skousely SME několikrát a to mám origanal cd do teď nebyl problém z žádnou aktualizaci tak nevím rozjelo se to někomu po te odinstalaci a znovu nainstalování

Ano, funguje to..odinstalovat pouze aplikaci a data se pak načtou znovu..ufff oddechli jsme si ;)

Zkus hru odinstalovat a znova nainstalovat. Všechna uložená data by měla zůstat nedotčená. ☺

100% Garance spokojenosti zaručena. DÍK ZA TIP. Po odstranění staré verze MINECRAFTU a vložení CD se automaticky spustí update (1.7GB) na NEW Ⓜ️💣🗃️🗳️📦📚💪

Jako úplně odinstalovat a pak zase nainstalovat?

Dik za typ

Funguje to🎉🎉🎉

Máme stejný problém a taky nevím, co s tím. Dopoledne vše fungovalo, odpoledne už ne.

Ahoj ,mě délá to stejné , a hru mám dnormálně na cd

Copak člověče děje se? Páchne to jako síra... Dychejte všichni z hluboka kouř z pekel, a nezapomeňte, že pro hraní online je nutné členství ve službě PS Plus. Máte zlaťáky, to prokleté neštěstím zlo, ďábelsky výmysl co změnil lidem směr a zatemňuje mysl i dnes? Tak plaťte https://www.playstation.com/cs-cz/games/minecraft-ps4... a mějte radost. Vždyť není nic lepšího než felit doma.

Mám trochu jinačí problém já nemůžu hrát s kamarády ani se připojit na server furt mi to ukazuje kód na Microsoft a ten Microsoft nefunguje. Proto se vás ptám jestli víte hra je koupena z ps store.budu rád za každou radu

A co když to mám na cédéčku

máme stejný problém ale máme dvd

mame stejny problem

Mně to nechce naskočit a to je ten minecraft.

Syn má stejný problém. Bojí se to odinstalovat. Opravdu zůstanou všechna data zachována?

Ahoj co mam delat kdyz my nejde myš v minecravtu na ps4 jen klavesnice