» Poradna » Ostatní

Proč nastane při scanu Avastu home"modrá smrt"?

Když zapnu scan Avastu,tak mi asi po 3minutách nastane"modrá smrt"hlásí to chybu AVM KER 4sys.potom se pc restartuje a pc funguje normálně,ale stejně by mě zajímalo co se vlastně děje?

Odpovědi na otázku

Nikdo neví co se to v tom mém compu děje?

Napiš na diskusní forum awastu a připrav si minidump a podobný peetchowiny... Kdo má jako vědět, co se ti děje s kompem. BSOD je windowsí folklór, z toho ti nikdo diagnosu neudělá...

měl jsem avasta asi 3 dny a pustil mi tolik virů že už nikdy.Ted používám nod32 placený a je vše ok.Od té doby co ho mám ,tak bez problémů ani jeden vir a pod.

Nemáš lézt tak často na warez a xxx stránky...

Toto s Nodem můžu jen porvrdit a doporučit. Mám ho skoro 2 roky a zabýval jsem se virem možná jednou, dvakrát, ale nikdy ho nepustil do mašiny. Jsem čistej

No to je sice hezké ale vir to tedy rozhodně není.

Mám ve svém počítači již více než 3 roky nainstalován AVAST Home a jsem s ním maximálně spokojen. Spojení AVASTu s Ad-aware a Spybootem spolehlivě chrání před veškerou havětí z Internetu. Modrá obrazovka je zapříčiněna poškozením některého systémového souboru při skenování, nikoliv virem.

Doplňuji:Při skenování antivirem se aktivuje poškozený systémový soubor a systémové hlášení (modrá smrt) je reakce systému nikoliv antiviru.

zkusil bych scan na viry a spyware ve stavu nouze a projel bych výstrahy systému co to způsobuje, možná poškozená součást, možná nějaký ovladač nebo paměť

možná příčina může být i zdehttp://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp