» Poradna » Počítačové sítě

Proč najednou nefunguje Vdownloader?

Zdravím, vždycky jsem si stahoval videa z Youtube pomocí Vdownloaderu, a najednou to nejde! Píše mi hlášku :"This is not a valid address or the video is not available for public downloader." Tomu bych i rozuměl, ale nejdou stahnout ani videa, která jsem si dříve stahnul! Jak to funguje vám? Díky za odpověď. R.

Odpovědi na otázku

ja som si na to nasiel flvdown
je celkom dobry a hlavne ide

ja to stahuji přez Firefox (DownolandHelper) veškere videa a přehravam to v KMPlayer

www.instaluj.cz ...

cestiny.idnes.cz ...

no díky, já bych nechtěl zase instalovat jiný přehrávače, Vdownloader mi to pěkně převedl rovnou do .avi or .mpg a bylo to. Funguje vám někomu teď??? Díky R.

Nefunguje, už se jsem to tu jednou řešil a našel nějaké info na foru Aviry, řešilo se to i na foru vdownloaderu - bohužel jen španělsky... - autor údajně použil v programu nějakou "sekvenci", která nápadně připomíná sekvence nějakého trojana a žel bohu většina antivirů s různým časovým rozestupem začala vdownloader detekovat jako trojana - avira už někdy loni v listopadu, avast zhruba před měsícem, takže program je momentálně při spuštěném AV programu nepoužitelný...

...aha, díky za zprávu - i když je špatná... tzn. že třeba jiný AV by ho pustil? není na to nějaký opravný patch ? To zase abych hledal jiný inteligentní stahovač ... R.

no mne uz tiez nefunguje

Stejný problém jsem vyřešil: VDownloader 0 .3b přestal stahovat a hlasil výše uvedenou hlášku.
Na www.slunecnice.cz ... je možno stáhnout VDownloader 0.61 tento stahuje.