» Poradna » Web a internet

Proč můj web porušuje zásady komunity na FB?

Dobrý den, už 11 let mám webové stránky http://www.jawa50zavody.wz.cz a nikdy nebyl problém se sdílením odkazů na Facebook. Dnes jsem zjistil, že odkazy na tento web nejdou sdílet (a všechny odkazy za celé ty roky byly z FB odstraněny) údajně proto, že porušují zásady komunity. Jak mohu kontaktovat podporu FB, kdo mi vysvětlí, v čem je problém? Díky.

Odpovědi na otázku

Facebook začíná razantní čistky. Jestli ti to procházelo, buď rád. Co s nimi asi vykomunikuješ, akorát zablokování účtu.

Co mi procházelo? Chci se zeptat, čím moje stránky porušují pravidla. Jedná se o stránky zabývající se závody motocyklů, není tam nic urážlivého, nenávistného a podobně.

To se musíš zeptat Facebooku, ale ten ti stejně neodpoví. A bohužel, nikdo tady v poradně nemá přístup k systému FB, takže nemůže poradit. Ono bohužel stačí, když se najde pár "kamarádů", kteří budou opakovaně nahlašovat příspěvky s odkazy na ten web a hotovo, Facebook to vyhodnotí, že se to lidem nelíbí a raději to blokne.

Ono také stačí, když náhodou budou sdílet stránky i „mozkové trusty s vysokou školou života“ a robot daný web zařadí do kategorie chemtrails.

Dobrý den prosím omlouvám se včera jsem omylem poslala 17.13.hod. na Facebooku video které Je zakázané s pozdravem Anna Bauerová.

Je to stejné, jako to bývalo dříve (za komunistů). Novodobí cenzoři vidí problém i v takových věcech, co by nikoho ani nenapadly. A jelikož jsou za to královsky placeni (a o práci nechtějí přijít), mažou (raději, pro jistotu) i zcela neškodné věci. Příklad: "Šel jsem lesem, hnědá zem střídala zelený porost" = propagace nacismu (je tam výraz "hnědá") >> automaticky cenzurovat....A na jakýkoli smysluplný dialog s nimi rovnou zapomeň, nikdo se s tebou nebude bavit, maximálně se dozvíš, že je to soukromá společnost a jejich stránky - kde si určují pravidla oni sami...

To by som na tvojom mieste netvrdil . Pozorne si prečítaj aj tie "malé písmená" a zistiš , že to nie je tak ! FB určite nemá zaujem si niečo dokazovať zrovna na tebe! Napr. aj reklama na "niečo" je porušenie zásad komunity , lebo na širenie reklamy sú tu oni , oni za to berú peniaze!

podla mna facebook blokol cely wz.cz - nebolo by to prvykrat. Totiz neriesi, ze je to free web hosting, ale to, ze na subdomenach je vela nelegalnych veci a virusov. Riesenie: zaplat si normalny hosting aj s adresou.

Každopádně by bylo lepší zaplatit si vlastní doménu, bez toho wz.cz na konci. Těch 180kč/rok není snad taková pálka ;)

Asi ano, tu stránku jsem zakládal před 11 lety, ještě jako školák, bez peněz. Vůbec se v tom nevyznám, kde je nejlepší si doménu koupit.

Domeny.cz, Wedos.cz, Forpsi.cz, Cesky-hosting.czhttps://www.nic.cz/page/313/jak-registrovat-...

myslím, že zakoupení domény snad dokáže zařídit i přímo Webzdarma, zkus jejich podporu. Asi si něco přirazí, ale mohlo by ti to celou věc usnadnit.

hledejte na fb ci yt stop cenzure a omezovani vyjadrovani na webu

Máš nezabezpečený web. ☺

Čemu se divíš?Jawa 50 = komunistický stroj vyráběný za socialismu => tvé stránky propagují komunismus => byly FB zablokovány jakožto podporující hnutí šířící nenávistJeště očekávej trestní oznámení Dělám si samozřejmě srandu, ale svět se vážně zbláznil...

Já mam stejný problem, řiká se, že žijeme ve svobodném světě, ale vubec to tak není :) Mám na facebooku stránku týkajici se historie německé armady za druhé světové valky. Ačkoliv tam mám jasně nápsano, že je to výhradně k historickým učelum, došlo u mě 3 krat k blokaci přispěvku a nemužu psat ani na messengeru:)

Přestal mě chodit Facebook a Messenger že jsem porušil zásady komunity nejsem si ničeho vědom posílám všechno pořád stejně

23.12 . 22:36 jsem mel ve spatku s tel ktery byl v letovem rezimu porusit pravidla komunity a mam blokly mesenger a fb to se deje i me pritomnosti nejake blokace? Nejlepsi ze vlastne ani neni kam se obratit. Vi nekdo co stim?