» Poradna » Mobily

Proč mi u vypnuté televize svítí oranžová dioda místo červené

:-proč mi u vypnuté televize svítí oranžová dioda místo červené|

Odpovědi na otázku

Protože jim docházela červená barva, tak tam dali oranžovou.

Oranžově svítí od začátku, nebo před tím svítila červeně?

Jasně že od začátku. Přeci paní Marie není úplně blbá a kdyby se jí změnila barva kontrolky tak už dávno v manuálu od televize zjistila co ta změna znamená.

Asi výrobci dodavatel poslal jiné LEDky nebo je sehnali někde v akci. Buď ráda, že není modrá.

U me TV dioda sviti oranzove, kdyz je naplanovane nahravani. Asi to bude popsane v manualu

Podívat se do návodu k použití by nešlo?