» Poradna » Počítačové sítě

Proč mi nejde internet tak jak má

zdravím.mám už dlouho internet od karnevalu-dnes upc a měli jsme jeden modem a šli přes něj v pohodě 2pc.minulý týden jsem rozšiřoval tv nabídku od upc-dávají k tomu i telefon,tak přišel technik,starý modem si odnesl a dal mi sem nový ve kterém je zapojen i ten telefon.problém je že druhé pc nespustí net.i když mám router edimax.můžete někdo poradit jak to zprovoznit i na druhém pc?obě pc jsou znovu zformátována,takže bordel v pc být nemůže

Odpovědi na otázku

Já bych například zavolal toho servisáka ať mi to spraví....když to rozes....A cos měl v hlavě,když ti to předával?Jak ti tady má někdo poradit,když nezvládneš komunikaci?