» Poradna » Web a internet

Proč mě nejde rolování kurzorem na aukru

Když potřebuji vyhledat (na grafických kartách) určitý výrobek,tak mě nechodí kurzor.U ostatních je to v pořádku.Používám prohlížeč IE.Stalo se to když,přehodili na novou stánku webu, přestalo rolování.Omlouvám se na dosti hloupí dotaz ale nevím jak to lépe vyjádřit.

Odpovědi na otázku

Sám sis odpověděl :) "Používám prohlížeč IE"

Jestli máš WXP, tak ty používáš zastaralý IE 8 a aukrotým opět neomylně vyprodukoval bůhví kolikátý dokonale zabugovaný polofunkční bastl, kde stav "něco nefunguje" je úplně normální...Zkus jiný prohlížeč - bude ti fungovat rolování a pro změnu se třeba nepřihlásíš.

rolování, kurzor, můžeš to upřesnit? Je aktivní nějaký element či pole formu? chceš posunout stránkups blokuješ na aukruz tohle smetí?||googletagmanager.com ||newrelic.com$third-party||ngacm.com