Proc kupovat Levne zmetky?

Taky jsem touzil si koupit poradne PC ale pri mem platu jsem za dva roky usetril 40 000 Kc za coz nic moc poradneho, jak jiste vite,  nekoupite.Po asi mesici hledani a dotazovani co a za kolik prislo necekane reseni v podobe kamarada ktereho jsem jiz nekolik mesicu nevidel. Ten mi poradil zcela jednoduchou cestu jak se dopracovat (a to doslova) k poradnemu PC. Dal mi kontakt na cloveka, ktery mu zprostredkoval praci v USA (samozrejme na cerno) a kamarad si po sesti mesicich prace dovezl skvelou masinu. Samozrejme jsem neodolal a toho cloveka kontaktoval a verte nebo ne tento clovek mi odpovedel na vsechny me dotazy a jak jsem se presvedcil nebyli to zadne kecy ale vse cista pravda ( ne ty kecy plne slibu v inzeratech).Takze jsem si za mych tezce usetrenych 40 000 Kc koupil letenku, vyridil vizum zbytek vymenil za $ a hura do USA. Vratil jsem se pred ctyrmi dny po sesti mesicich prace a privezl si sebou masinku, na kterou bych v Cechach setri tak deset let. A co to je za masinku posud sam.DELL Dimension 8100                                                                                                                                                                                                                     P4 Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

fuj.......... takhle trapně maskovaná reklama

Reklama?   HOLA SKUTECNOST !!!!!!!!!  Robert

Když  se  Ti  tam  tak  líbylo ,  tak  si  tam  zůstaň   a  NPRUĎ .

Nam ty nase levne zmetky staci, protoze jsme si na ne vydelali poctivou praci a mame radost kdyz nam funguji.A beztak co je to platne kdyz co je dneska delo bude za rok sunka po ktere nestekne ani pes.

teda, ty si asi prvy clovek co siel makat do zahranicia a namiesto $  si priviezol pc.  pchat $ do pc, ktory bude za pol roka stat 1/5 dnesnej ceny je podla mna podobna blbost ako sa vozit do roboty cez mesto na dzipe s 16l spotrebou.ale hadam ten vykon vyuzijes -- aspon budes mat dobre vysledky v setihome

Přesně tak. S těmi výsledky bych to ale tak moc růžově neviděl....

Panove je videt ze jste nepochopily podtext celeho clanku. Slo jen o to poukazat na to co si muze clovek za pulrok sporeni v zahranici poridit oproti tomu co si z pulrocnich uspor poridi doma (samozrejme beru prumerneho cloveka s prumernym platem).Robert

My to chapeme (aspon ja)  a je to vec kterou bohuzel jen tak nezmenime. Ne kazdy ma moznost a odvahu si jit vydelat do zahranici. Ten titulek byl ale dost nevkusny a docela urazlive vyznivajici a tak nelze cekat  nejake nadseni, protoze vetsina lidi si pracne uspori nejakou korunu aby si sveho milacka vylepsil a neni rad kdy mu ho nekdo urazi a vytahuje se.

aj ja to chapem Len som chcel povedat o tej nezmyselnosti pchat peniaze do zbytocnosti.  Ja mam durona850,128r,20hdd a plne mi staci, pritom kludne si mozem kupit nieco vykonnejsie, ale naco??  aby som sa vytesoval pri 3Dmarku? je to presne o tom vozeni sa dzipom po meste..mne staci vw polo Poznam zopar ludi co boli vonku aj manualne makat, ale vyuzili tie $ uplne inak.

Moje slova. Každý, kdo už někdy kupoval počítač, ví, že koupit drahý a výkonný stroj se nevyplatí. Mnohem lepší je častěji upgradovat. Zajímalo by mě, jak se šťastný pracovník na černo smíří s tím, že jeho Pentium 4 upgradovat nepůjde. A navíc příští rok Intel plánuje frekvenci 3GHz.

Že je to reklama, je vidět na první pohled (to by tam asi těžko jinak byl kontakt na toho úžasného člověka, co sežene tu skvělou práci). Ať už jsou zákony jaké chtějí, jde prostě o nelegální práci a dělat tomu reklamu je odsouzenívhodné (tady jsem chtěl použít tvrdší slovo, ale nechtěl jsem být sprostý).

Pokud povazujete za reklamu to ze se chci se vsema podelit o tu moznost vydelat si rychle na svoji masinku snu, tak se omlouvam ale ja za to nemohu ze v nasi drahe zemi Ceske ma normalni prumerny clovekna na mile daleko k tomu aby si neco takoveho za tak kratkou dobu dovolil. Proste ty moznosti jsou a je na kazdem jedinci jak se k tomu postavi. Kdo nechce at necha, ovsem kdo ma odvahu a moznost to vyzkouset, plne doporucuji, je to zaroven i nezepomenutelna zkusenost.Robert

Tohle má od mojí mašinky snů hodně daleko. To ostatně každý počítač. Pokuď bych měl snít, tak je to počítač schopný samostatného myšlení. A k tomu máme ještě hodně daleko.

No teda jeste mit pocitac, ktery by sam myslel a jeste by mi do vseho kecal, od toho mas snad doma manzelku.

Samozrejme, kdyz budu mit chut a volne ruce (nohy...), rad pujdu pracovat do zahranici a je mi jasne, ze si vydelam nejmene tolik, co tady + ziskam nejake zkusenosti, coz jak si troufam tvrdit, si uvedomuje i vetsina ostatnich ctenaru Zive. Co to ma ale spolecneho s levnymi zmetky, mi neni tak uplne jasne. Ano, tady si porizovat P4 s RDRAM nebudu, ale to by me ani nenapadlo, dokonce ani v USA :) Bohate mi postaci ten pretaktovany Duron. Jet kvuli Dellu Dimension do USA pracovat nacerno snad jeste nemam zapotrebi...Dupree

Me by spis zajimala jina vec. Sam jsem v USA byl a mimochodem pocitac za takovy penize je zbytecne vyhozenych tak 2000$. Za 2000$ se da poridit temer stejne vykony pocitac. A za druhe! Pokud je to pravda, dost by me zajimalo, jak to bylo s dovouem do Cech. Bud na cerno a nevim, kam by se mohl tak velky kram schovat a vykladat celnikovi, ze to je drobny darek pro osobni potrebu , no nevim...   A nebo zaplatit dovozni clo a to je dle meho odhadu ze 4000$ takovych dalsich 1000$.

Pokud jsi v USA tak bys mohl vedet ze jsou tam firmy pres ktere to posles do Cech bez cla. Jestli mas zajem napis ja ti s radosti dam jejich adresy.Robert