» Poradna » Programy

Proč jsou všechny rar soubory po stažení vadné

80% všeho co si stáhnu z netu ve formátu rar nejde rozbalit a nemá na to vliv ani komprimační software vyzloušel jsem winrar několik verzí, 7zip i extrahovat windowsem a nic vždy píše neplatné CRC. Zkoušel jsem stahovat jak přes IE, tak Firefox a také to nemá vliv. Nepomohl reinstal Win xp.

Odpovědi na otázku

Chybu hledej u sebe, mně se kupříkladu nestalo, že by stažený .rar byl vadný (a není pravděpodobné, že by někdo pronásledoval najust tebe).

když nemáš co napsat nepiš, chybu bych rád našel ale většinou když sem někdo píše tak už neví. Já pokud dám místo uložit soubor rar do dokumentů otevřít winrarem a uložím otevřený obsah tak je vše v pořádku. Takže se ten rar soubor musí posejřit při ukládání což by ukazovalo na win chybu ale jsou nově nainstalované a předtím to dělalo taky.

Souhlasím s rejpalem,mě se to taky nestalo,problém bude u tebe.

chyba na HDD

Mi to dělal DAP (download accelerator plus nebo nak ta se to pise :) ) a nebyly to jenom rary ale skoro všechno

OT: dělá to např. i RapidGet 1.2

se stává celkem často, u filmů to nevadí ty se daj opravit ale hry pak nefachčí, hlavně to dělá Internet Download Manager, na něj pozor, na použitém winraru nebo 7zipu nezáleží

jo chyba je na mém pc to je jasný ještě zkusím odinstalovat antivir

jo a nepoužívám žádný download manager jen Firefox popř. IE, proskenuju hadr ale je je nový měs starý

Na doske s nVidia 4 chipsetom si odinstaluj ten ich dokurveny Active Armor.

To Bobr : DÍKY!!!!!!!!!!!!!File Structure Test Result: Partition 1 (NTFS (104.8 GB) Systém 100GB) Result: Failed with critical ErrorsThe following errors were found while scanning the volume:- One or more errors were found in the index- One or more errors were found in metadata file recordsNOTE: Any report of possible errors in the file system tests are forinformational purposes only. We suggest you should consider testing with the official file system diagnostic utilities for your operating system.Seagate is not able to assist with troubleshooting or reviewingfile system test results.Partition 2 (NTFS (215.2 GB) Filmy 200GB) Result: Failed with critical ErrorsThe following errors were found while scanning the volume:- One or more errors were found in the index- One or more errors were found in metadata file records- Other errors were found

Pred casem se mi stavalo neco podobneho. Na radu kolegu z internetu jsem si poridil novou verzi raru, nejakou dobu bylo vse v poradku. Domnival jsem se, ze jde o nekompatibilitu verzi raru, ale kdyz to tady ctu, tak je to jeste horsi- ten vychvalovany rar je jeste nekompatibilni s dalsimi programy

Co to plácáš za nesmysly - s čím ten WinRAR není kompatibilní? On přece nespolupracuje s žádnými programy, pouze zabalí či rozbalí předhozené soubory. A když jsou poškozené, jak za to může, jak to mohl ovlivnit, to se jako ten stahovací program koukl do počítače a ejhle! on je tady (údajně nekompatibilní) WinRAR, tož ty soubory poškodíme, nebo jak to podle tebe bylo?A k té nové verzi: Skutečně před čase začal používat komprimaci, které starší verze WinRARu (při určitém nastavení) nerozuměly - byla to prostě účinější komprimace. Bylo to jednoznačně vylepšení a pokud jsi měl koupený WinRAR, tak tě to stálo jenom chviličku stahování.Příště si raději rozmysli, než něco plácneš.

Jen jsem citoval predrecniky, !

Jen se nevymlouvej!