» Poradna » Programy

Proč je neaktivní tlačítko Zpět v IE ???

Mám problém . při prohlížení stránek  pokud se pohybuji na jedné stránce je tlačítko Zpět v IE normálně aktivní. Pokud se ale přesunu na zcela jinou adresu tak nejde již vrátit zpátky na adresu původní - tlačítko je prostě neaktivní. Příklad: jsem na Seznamka.cz a pokud se pohybuji v inzerátech, je všechno v pořádku. Jakmile ale nahoře kliknu třeba na Rande.cz nebo třeba Palec.cz tak mi zešedne tlačítko Zpět a na seznamku se již nejde vrátit . Už jsem prošťoural kdeco a fakt nevím. Mám Kerio, zkusil jsem nainstalovat SlimBrowser ale je to pořád stejné. Poraďte prosím .... díky

Odpovědi na otázku

Já myslel, že to jsou pohádky, ale vy fakt existujete? Tím myslím lidi, co si nevšimnou, že některé odkazy se otevřou v novém okně IE a tím pádem jsou zmateni, že se nemůžou vrátit tlačítkem zpět?Takže věz, že chyba není v IE ale mezi židlí a klábosnicí, takže až se ti to příště zase stane, normálně to okno s Rande nebo Palcem zavři, čímž se vrátíš do okna se seznamkou... Případně se koukni dolů na hlavní panel, kde má každé okno IE svoje tlačítko ( pokud ovšem nemáš XP, kde jsou od určitého počtu zobrazených tlačítek sloučena pod jedno...)

jo...tak chytrej sem taky. Ale problém je v tom, že je otevřené POUZE jedno okno a nic s ním dělat nemohu, maximálně ho zavřít. A jak ho zavřu tak mám před sebou čistý desktop. To otevírání oken v novém okně bylo první po čem jsem šel.... takže jinou radu...

Tak v tom případě to máš rozbitý, protože ty odkazy na seznamce jsou fakt do novýho okna (nerýpal ses v tom?).Ale jestli chceš radu, jednu dobrou ti dám. Nainstaluj si MyIE2 nadstavbu (včul se to myslím jmenuje Maxthon (http://www.maxthon.com/) a až si na to zvykneš, u počítače kde nebude nainstalovanej si budeš připadat jak bezrukej...Především co se nových oken (u MyIE2 záložek) týče, všechno si můžeš nastavit dle vlastní vůle a ignorovat tak nastavení na stránce - teda až na javascriptový odkazy, kerý z toho důvodu nemám vůbec rád...

Měla by to vyřešit volba IE — Nástroje — Možnosti Internetu... — Upřesnit — Použít stejné okno pro spouštění zástupců (nezatrženo). Mám tak, ale stejně nefunguje. Takže na odkazu klepnout se stlačeným levým Shiftem nebo pravým myšítkem na odkazu vybrat Otevřít v novém okně (2. shora).