» Poradna » Mobily

Proč Google Fotky po smazaní fotografie v cloudu smaže fotografii i v mobilu?

Proč Google Fotky po smazaní fotografie v cloudu smaže fotografii i v mobilu?Dá se někde vypnout toto chování?DěkujiLumír//Upraven nesmyslný titulek (mailová adresa).//

Odpovědi na otázku

Že by to bylo kvůli synchronizaci? Složky, které nechceš mít na Google disku jednoduše přestaň synchronizovat.

Nutno si uvědomit základní pojmy:- synchronizace versus zálohování- synchronizace jednostranná vůči oboustrannáa ostatní související pojmy a nastavení.