» Poradna » Programy

Proc do mne kopou?

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29 a v obci Žerůvky u Olomouce. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Pokazily mi opět oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku. Ještě ten den zástřel na nohy + ukájení hlasů. Při sepisování zástřel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí přístup na síť! Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtějí mi dát dívky o které stojím, ačkoli jsem heterosexuál! Některé servery mou zprávu mažou. 14. 3. 2004 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2004 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavač! Kopou také do mého psa a do kočky, kterým se tvoří podkožní nádorky a bradavice! Dne 27. 6. 2004 mi otrávili pejska, který na hodinu zcela ochrnul! Pes se mi nakonec ztratil úplně! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o čemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnesií, odvarem z meduňky, spím v alobalové krychli, pojídám hořčíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírňuje...

Odpovědi na otázku

bez s tim do predele

No, já sice nejsem telepat, ale když jsem si to tak přečetl, tak mám chuť si taky trošku kopnout

Jsi zralej tak akorát na diagnózu, ne?

Ta alobalová krychle je špatně - musí to být pyramida !

bohnice

no a jakej mas problem?

Zkus se zeptat tady: http://www.vesmirnilide.cz

Chtěl bych se zeptat, kdo jsou to ti "Mouši"?

nevim jak vy, ale ja tudle picovinu potkaval tak pred rokem a pul vsude na netu. a ted znova?

Pořádná Poradna |  |

Jj, taky si vzpomínám. Že by ho už pustili z Bohnic?

To není odpověď, já jsem se jasně a zřetelně zeptal, kdo jsou "Mouši".

Arko technik s.r.o. |  |

Samci od mouchy.

Ať už tě konečně dokopou.....Můžem se taky zúčastit?:

Je-li Váš příspěvek míněn vážně (zřejmě ano), tak vidím jediné řešení. Navštivte svého praktického lékaře, nebo přímo psychiatra. Jistě Vám s těmito problémy pomohou. Vaše dosavadní léčebná opatření Vám nepomohou. Návštěvu lékaře neodkládejte! Přeji Vám, aby tyto problémy rychle pominuly.S pozdravem MUDr. Barták

hej trošku starý ne? .. tohle už čtu na netu po 20te..

Asi tak Copy/paste a onanie nad reakcemi, tipoval bych

Ví někdo jak tento debilní text vlastně vznikl...případně jaká omamná látka "jela" autorovi v hlavě

tohle vypada bud na toxickou psychozu navozenou amfetaminy ci halucinogeny nebo schizofrenii.sam fetuji vetsinu zivota a i pres to do mne nekopou.......

stare hoaxy opet ozivaji? :)

Kua ty debile jak ti mam poradit kdyz nevim jakou mas konfiguraci! Jestli nevis, zeptej se sveho psychiatra. Chces s tim hrat hry nebo co?

Dobrý den. Vaši zprávu jsem již několikrát četl. Nevím, jestli Vám s telepaty můžu pomoci, ale pokud chcete, napište mi na walfischberg@post.cz a rád si s Vámi o Vašich potížích s telepaty promluvím a pokusím se něco vymyslet.

Hmmm, jestli jsi satanista, tak mas spatny pomer mezi sekerou a retezem...