» Poradna » Mobily

ProBook 4540s divný zvuk ve sluchátkách

Hi, Mám problém se sluchátky na ProBook 4540. OS je Win8 který tam byl defautlně. Problém je ten, že každé cca 2sec se ozve "prasknutí" jako kdyby ovladač vysílal binární jedničky do sluchátek aby si ověřil jestli jsou stále připojená. Problém je že tyto "jedničky" jsou když nehraje zvuk celkem otravné. Nejnovější ovladače mám nainstalované a sluchátka to v jiném PC nedělají a závada to taky nebude protože se to opravdu opakuje každé 2sec.

Odpovědi na otázku

Nekvalitní kabely nebo problém se zvukovou kartou. Zkoušel jste jiná sluchátka?