Problíkávání monitoru

Zdravím . Problikává mi monitor , měnil jsem kabel , měnil jsem monitor , grafika integrovaná dneska nainstalovaná protože stará grafika Nvidie 8500 gt odešla . A od tý doby monitro problikává nejvíc asi když zapnu pc po spánku tak problíkává strašně často třeba v 2 sekundových intervalech pc je nový kupovaný na začátku července .

Odpovědi na otázku

Pokud to dělá i na jiném PC tak reklamace.Buď vadné podsvícení nebo mně tohle dělal v trafu vadný kondenzátor.

Jak jako na jiném pc ? monitor ok kabely taky , se starou grafikou to bylo ok ?? nerozumím už tomu :/

A je 100%, že ten monitor je v pořádku?Proto jsem psal, aby byl odzkoušen na jiném PC.

Pokud je opravdu monitor OK, tak kabel od jiného výrobce a poslední možnost snad jedině vadná deska. To by se dalo vyloučit jinou grafikou.

monitor je ok i kabel ....