» Poradna » Notebooky

Problikávání monitoru u notebooku v síti

Ahoj,od dnešního rána se u mého notebooku vyskytl problém s blikající obrazovkou, tohle problikávání se objevuje pouze pokud je notebook zapojen do sítě. Nevíte co s tím? Předtím to bylo ve stejné zásuvce a jelo to normálně. Notebook: ASUS ROG Strix Gl553v, drivery mám updatované.

Odpovědi na otázku

Pokud není chyba v napájecím adaptéru, popř. v napájecích konektorech (nalomený kabel, uvolněný konektor a podobné radosti), tak by mohla být příčina (ale také nemusela) v nějakém druhu dvojitého zemnění. Pokud máš k notebooku připojeno něco, co pokračuje někam dál (anténu, monitor, napájený externí disk a podobně), tak to zkus odpojit.Pokud to není nic z toho, tak se to bude hledat proklatě špatně a bude to chtít někoho znalého na místě a ani tak nemusí na nic přijít.

Napájecí konektor i zemnění byly v pořádku. Naštěstí jsem problém vyřešil odpojením a zapojením baterky od notebooku.

Me blika ntb displej jen na rajceti a strankach blesku, rajcata a blesk jsou agresivni, na porno nechodim, tam by to jiste blikalo taky