» Poradna » Ostatní

Problikávání monitoru při funkci g synn

Zdravím při spuštění cs:go s funkcí G-sync mi začně problikávat monitor prostě mi zčerná na cca 3 vtěřiny monitor nic nevidím a pak zase naskoči obraz a takhle pořád dokola když G-sync vypnu vše je v pohodě otázka tedy zní G-sync se vyplatí pouštet jen u novějších her a nebo při fps her jako cs:go a PUBG nepouštet g-syncz monitor je nový 2 dny starý HP omen 27 palc.

Odpovědi na otázku

G-sync by měl fungovat u všech her a CS:GO nebo PUBG nejsou žádný vykopávky. CS:GO mi na notebooku s G-syncem funguje v pohodě. Zkus googlit, jestli ten tvůj monitor neměl třeba nějaké vadné série nebo problémy s firmwarem. Nechtělo by se mi připlácet několik tisíc za G-sync modul a pak ho ani nevyužít.

no a nemůže to zpusobovat nedostatečná obnovovací frekvence monitoru na danou hru csko mi jede i bez g syncz 200 fps když dam overclock na monitoru tak muzu dát až 165 hz obnovovací frekvenci a najednou mi obraz nebliká.

Já mám jenom 60 Hz panel a nic podobného se mi neděje.

tak já nevím nic o monitoru jsem nenašel na netu všude ho maximálně chválí;) ale prostě na 144 HZ s g sync mi začne problikávat na 165 hz jede normálně .. dělá to jen u cska