» Poradna » Notebooky

Problikávající kontrolka baterie a přehřátá koncovka napájení

Dobrý den, včera jsem si všiml, že při napájení svého ntb Lenovo legion Y-520 pravidelně problikává kontrolka napájení z boku notebooku (modré světlo které cca každých 5 sec problikne a zase svítí). Po zhruba 5 min kontrolka zhasne, notebook přestane napájet a koncovka, která je napojená do notebooku je výrazně zahřátá. Nevíte, čím to může být? Díky za případné rady.

Odpovědi na otázku

... ano. Kabel nebo konektor u ntb.