» Poradna » Ostatní

Problikávající jenom černá

Protože se mi do počítače dostal prach tak jsem počítač neměl cca 3 měsíce, protože se vypálila základní deska a teď ho mám zpět vše je v pořádku kromě tohe, že problikává jenom černá barva jinak ostatní barvy jsou v pořádku. Nevím jak to mám popsat ale popsal bych to jako: když je tam černá tam tam blikají takové čáry.

Odpovědi na otázku

Pomohlo by video. Moj odhad je, ze odchadza graficka karta.Ale teraz fakt strielam, to video by pomohlo.

http://leteckaposta.cz/528590764 to je odkaz na můj monitor jak vypadá to blikání.

-zdroj-základní deska-grafika-kabel-monitorRačte zkoušet co to je.