Problémy se zapnutím PC

Dobrý den,nechal jsem PC přes noc běžet kvůli torrentu, když jsem se ráno vracel, PC podle sluchu běželo ale při stisknutí kláves nebo myši se nic nedělo. Poté jsem PC restartoval přes tlačítko na bedně, od té doby nenabíhá. Větráky se roztočí, jde slyšet jak se spouštějí disky ale na monitoru nic nenaběhne (ani bios). Monitor by podle všeho měl být funkční a v pořádku. Jde o zakoupenou sestavu, kde není speaker na základní desce, pouze dioda která svítí zeleně. Nevíte někdo čím by to mohlo být, než se rozhodnu PC dát do servisu? Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Ani hw jsi nenapsal... mohla odejít deska, nebo grafika. Zkusit to nechat najet s integrovanou (pokud má)

Jedná se o kancelářské PC, Pentium Dual Core E5700, základní deska Asus (model z hlavy nevím), grafika AMD 5xxx (taky nevím z hlavy). Zdroj je Seasonic 355W. Grafika bude myslím v pořádku, vzhledem k tomu že při odpojeném DVI kabelu na monitoru svítí no signal, při zapojeném kabelu hláška zmizí.

Mno jelikož je to třeba 10 let staré pc (+/- autobus), mohlo odejít cokoliv... já bych tipl desku, ale kliděn i grafika, že pozná zapojení kabelu nemá nic společnýho s funkčností :) Prohlédni desku, jestli nenajdeš nafouklý kondíky.. ale jako bez toho abys do toho šáhnul/vyměnil nic nevymyslíš...

Komponenty jsem všechny povytahoval, kondenzátory na MB vypadají v pořádku, nic z nich neteče a ani nejsou nafouklé. Počítač je starý asi 4-5 let-

Nejdříve by měl zkusit vyměnit baterku na desce... Pokud i tak, je to nejspíše deska... Jinak grafika může být nefunkční... Takových projevů, že je OK je hodně... ;)

Jo, díky. Baterku mám v plánu zajít koupit zítra, zkoušel jsem ji i vytáhnout, resetovat BIOS, ale ani to nepomohlo.