» Poradna » Web a internet

Problémy se streamem a džus v klávesnici

Zdravím komunito :) mám problém že když streamuju CS:GO na 2500 bitrate (Streamlabs OBS) a output 720p30 tak stejně mám pingy okolo 80 a prostě se to seká, bez streamu to samozřejmě nědělá, ale můžu si klidně stahovat filmy a hry na rychlost 2,3 MiB/s a CSko se neseká, pouze v případě streamu, věděl by mi někdo pomoct? A další věc, mám klávesnici HyperX Alloy FPS Cherry MX Red, do tlačítka Fn se mi asi 2-3 měsíce zpátky nalil džus, funguje ale tak nějak se bud zasekne nebo než dojede do původní polohy tak to trvá, jak bych to měl vyčistit? Děkuji za odpovědi (rychlosti na speedtestu většinou dosahují větších rychlostí = okolo 25-30 Mbit/s)

Odpovědi na otázku

omlouvám se nedoplnil jsem upload, 10 Mbit/s

Ad speedtest, ten Ti nepovie nic o realnom pripojeni pri streamingu.Precitaj sihttps://www.zive.cz/clanky/mereni-rychlosti-i... Co sa tyka klavesnice, rozobrat a vycistit vatovou tycinkou alkoholom. Zbytky zaschnuteho dzusu Ti tam ocividne ostali.

děkuju za rady

BTW ad streamovanie, to ze bez streamovania mozes tahat filmy a neseka sa Ti je samozrejme ok, v tom pripade zatazujes tu linku hlavne downloadom. Pri streamovani zatazis tu linku hlavne uploadom.

Problemy so steamom ti nevyriešim, ale to druhé je jednoduché. Nežer nad klávesnicou.

eh, toho se asi nevzdám

Klávesnici můžeš akorát vyhodit, bez kompletního rozebrání není šance to z ní dostat.

no, vyhazovat ji kvůli jednoho tlačítka fakt nebudu, spíš ji rozeberu nebo se na to vykašlu

Pokud je to jedno tlačítko, navíc ne moc důležité, tak samozřejmě vyhazovat nemusíš, to je jasné Kdyby to bylo na větší ploše, tak je to více méně neřešitelné.