Problémy se spuštěním počítače

Zdravím, mám takový menší problém se spouštěním počítače.. Počítač jsem si koupil zhruba 2 týdny zpátky.. sám jsem si ho i poskládal a vše fungovalo krásně po dobu 2 dní. Další den jsem zmáčkl tlačítko na zapnutí, pc se zapnul ( obraz, myš, klávesnice bez reakce) chvíli jel a vypnul se.. poté se zase sám zapnul a zase po cca 5 sekundách vypnul a furt dokola až po nějaké chvíli nakonec naskočil do windows. + jsem narazil i na více modrých obrazovek s kódy "SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED" poté "SYSTEM SERVICE EXCEPTION .. BINDFLT.SYS" Díky za všechny rady.Windows 10 verze 1909RAM -Operační paměť HyperX 32GB KIT DDR42666MHz CL16 FURY seriesMB - Základní deska ASUS PRIME B360-PLUSGPU - Grafická karta GIGABYTE GeForce GT 1030Low Profile 2GZdroj - Počítačový zdroj GIGABYTE P650BSSD - disk ADATA XPG GAMMIX S11 ProSSD 512GBHDD - Pevný disk WD Red 2TBCPU - Procesor Intel Core i5-9400F

Odpovědi na otázku

to je lahke, vyskusaj iny zdroj a ked nepomoze ine ssd. Pravdepodobne to problem vyriesi, ked nie, tak skusat ostatne komponenty :) Hor sa do prace!

jenže jak je možné, že počítač funguje 2 dny úplně skvěle a pak z ničeho nic tyhle problémy..

Špatně docvaknuté konektory?

vše jsem znovu probíhal odpojil i zapojil všechno opravdu sedí jak má.. tohle je asi 10 počítač co jsem už poskládal a nikdy nebyla v ničem chyba proto jsem zaskočen :D a proto se ptám tady na rady,tipy..

vsetko odpoj co netreba na zapnutie PC (obe SSD, pripadne rozsirovacie karty, ak mas 2 ramy 1 vyber). Ide bios? Daj dnu druhu ramu, ide bios? Napoj SSD nie Adata. Ide bios, vidis disk? Nainstaluj novy windows. Ide to? Zapni prime95 na hodinu, ide to? Zapni furmark na hodinu, ide to?

Jako laik ses mohl dopustit nějaké chyby při kompletaci PC. Na první pohled je to triviální záležitost, ale jsou detaily, které každý nezná a vyrobí pak nevědomky zdroj potenciálních problémů. Např.víš že můžeš zničit základní desku třeba jen tím, že použiješ místo šroubků s plochou hlavou šroubky s hlavou kónickou? Kteroukoliv komponentu můžeš načnout tím, že při manipulaci s komponentami nepoužiješ antistatický uzemňovací náramek. Nejčastější chybou bývají špatně dotlačené RAM do slotu, špatně usazený CPU, potažmo nečistoty v socketu, nedotlačené konektory napájení všeho druhu, nedotlačené karty do slotů, zbytečný kovový distanční skoupek pod MB tam, kde nemá být, dokáže pěkně časem zkratovat, teplovodivá pasta s kovovými příměsemi zateklá do socketu. Je toho víc. ☺

mali sme raz noveho kolegu a namontoval dosku do bedne bez stlpikov :) ale nesla hned, nie az po 2 dnoch :)

btw. wtf is uzemnovaci naramok? To pouzivate na klientov co prisli robit bordel ako tento: https://www.youtube.com/watch

dobře vše vyzkouším znovu zkontroluji.. jenom ještě dávám info že počítač se po minutě normálně načte do windows a můžu spokojeně pracovat dál ...