» Poradna » TV, audio a video

Problémy se sluchátky Apple AirPods Pro

Dobrý den, vlastním sluchátka Apple AirPods Pro. Ze dne na den se mi u AirPodů v aplikaci Najít začala objevovat hláška "Neshodné propojení AirPodů" a že prý jsou propojeny s jiným Apple ID, také se mi nezobrazovala jejich poloha. Nakonec jsem zjistil, že byla propojena s mým předešlým Apple ID, tam jsem je smazal, ale stále to nepomáhalo a hláška tam zůstávala. Nakonec pomohlo až vypnutí "Síť služby Najít" a sluchátka fungovala normálně a už vidím i polohu.Co je ale další problém, že nikde nevidím možnosti "Označit jako ztracené". Nevíte, čím to může být, že ty AirPody celkově blbnou? Díky.

Odpovědi na otázku

Může mi prosím někdo normálně poradit.

v té době byly u apple nějaké výpadky. je mozne že je to dusledek. zkusit odhlasit a znova naparovat. kdyz nepomuze tak kontaktovat support.

Diky, uz to jede.

Jo, vyhodit/udělat z toho křížaly a koupit android + nějaká slušná sluchátka jakéhokoliv jiného výrobce

Neni duvod si pohorsit ve vsech ohledech

Diky za to. V diskuzich nas oznacuji za ovce, ale poradnu plní nejčastěji problémy s Androidem. Když už je tu náhodou problém s něčím od Applu, tak si začnou dělat prdel nebo nadávat…

Inteligence androiďáků, to fakt nepochopim.

Hlavně že ty nadáváš na inteligenci androidáku! Pak se nediv že jedna skupina nadává na druhou,tak je to bohužel skoro ve všech diskuzích.

No většinou to je tak že v dotazu na Apple se najde expert co si z Apple dělá srandu, ale v dotazu na Android se málokdy najde někdo kdo si z Androidu dělá srandu.Spousta lidí nesnáší Apple ale z nějakého důvodu ho má nějak moc v hlavě

To je bohuzel normalni, nejen v teto poradne. Zde bych to jeste vice zobecnil - vetsina "radilu" se tu technicky zasekla v minulem (minimalne) desetileti, proto jsou nektere rady az usmevne (slusne receno).TAk hlavne ze ted ti sluchatka funguji jak maji

Furt jsou to ucpávky do uší a je jedno, zda jsou "značkově" předražené, nebo ty obyčejné. A závislost funkčnosti na stavu serverů výrobce není nic úžasného. Slušnější náhlavní bezdrátová sluchátka jsou nejen ergonometricky lepší.

Prečo by toto robil, pre krista pána? :D Dá niečo, čo je funkčné (len tam bol výpadok služieb), za niečo, s čím sa bude musieť naťahovať? Airpody sú najlepšie štuple. Na tie sa nehrabe asi nič a to som testoval aj SONY šroty za 400eur :D

beee

Psycho, chod to predviest psychiatrovi, nech ta zbavi svojpravnosti.