» Poradna » Web a internet

Problémy s Youtube a Seznamem v Avast Browser

Zdravím, poslední dobou mám problém s YT v prohlížeči od Avastu. Youtube mi nechce načíst komentáře u videí, ale pouze jen u některých autorů, přičemž ostatní prohlížeče (Chrome, Mozilla) a YT aplikace (pro Android) je načtou bez problémů.A navíc, žádný z prohlížečů mi také poslední dobou nenačítá vzhled seznamu při načtení stránky. Musím jít do nastavení a znovu ho navolit, aby se vzhled zobrazil.Nevíte, co s tím?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Avast ČEHOŽETO???? Již v "dotazu" je problém vyřešen, ač je tajeno, že jde o mobil, nebo tablet s Androidem os.

Nějaký rozumný důvod používat takový šílený paskvil, jako prohlížeč od AVASTu? To je vir už jen sám o sobě, je nepochopitelné, že si někdo něco takového dobrovolně natáhne do počítače a ještě se pak diví, že něco nefunguje. Takže řešení je snadné, odinstalovat AVAST prohlížeč i všechny "antiviry" a podobné kraviny od AVASTu. Pak to bude fungovat.

Aha, ono se asi jedná o mobil, ale to je jedno, u mobilu platí nesmyslnost používání čehokoliv s "AVAST" v názvu ještě víc.

Používať Avast a čokoľvek od Avastu (browser) v mobile je masochizmus! Aj Mozilla Chrome sú v mobile dosť nenažrané - hľadaj nejakú inú, odľahčenú alternatívu prehliadača pre Android. YT má pre Android vlastnú appku.

promiň, ale moje rada je, zvykni si používat jeden z hlavních rozšířených browserů - Firefox, Chrome, případně třeba Vivaldi - a vynech ty různé "firemní předělávky" ala Seznam prohlížeč, nebo ten Avast, protože to zjevně nefunguje jak má.

Avast a Seznam, fakt nevim, co je horsi. Seznam je na nic vyhledavac, oproti google, Avast je virus...