» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problémy s windows 10

Dobrý den trápí me problém s windows 10. Když chci v pruzkumniku windows cokoliv zkopírovat, ihned zcerna obrazovk a a cely proces explorer. exe se restartu je. Také notebook občas hodí bsod a nějaká chyba s grafikou. Co stim ? Reinstal OS? Spec:Intel Celeron n3050 1.6ghzRAM 4GB ddr 3 Windows 10 home 64-bit

Odpovědi na otázku

Reinstaluj (čistá instalace z boot media!) - pokud to nepomůže, máš HW problém...

To není problém s Windows 10, ale s tím, že máš systém zaprasený malwarem a nebo hardwarovou závadu. Než budeš dělat reinstal, tak spusť nějaký důkladný test harddisku a RAM, protože ten BSOD spíš ukazuje na HW problém.