» Poradna » Web a internet

Problémy s WiFi

Zdravím, poslední dobou když k nám přijde návštěva a připojí se k naší WiFi tak se stává že to některým z nás vypadne a pak jim internet nefunguje. Po resetování WiFi se to zase rozjede ale jen do časně než to zase některým z nás vypadne. Nevím jestli je to tím že je na tu WiFi připojení moc zařízení moc se v tom nevyznám ale když tu návštěva není tak to běží bez problémů. (Momentálně je tu připojený 1x PC, 1x notebook, 1x tablet a 10x smartphone).

Odpovědi na otázku

Záleží na typu routeru, ale zdá se, že je moc přístrojů na router. Netřeba se v něčem extra vyznat - stačí si přečíst MANUAL - oni k tomu píšou, na kolik to je zařízení. Ale to by se asi muselo někomu chtít bud sáhnout do krabice od routeru, anebo použít google, že?

Manuál už nemám a proč používat Google když můžu napsat sem. :D každopádně děkuji za odpověď.

Na běžný domácí router je to už dost. Ale podívej se do nastavení WiFi, jestli tam není nastaven omezený připojených klientů