» Poradna » Notebooky

Problémy s výkonem.

Zdravím, potřebuji poradit, protze muj ntb se nejdrive brutalne zahrival a pak se vypnul, to jsem vyresil koupi chladící podložky, ale po nejake dobe se zacaly hry ktere do ted jeli uplne plynule sekat. vetsinou hraji tak 5min a hra jede kolem 60fps napr fortnite, overwatch a pak ty fps skacou nahoru a dolu, nejdrive z 60 na 20 pak 80 pak 15 a takhle nejak se to strida a chvili to jede plynule a chvili ne, coz samozrejme kazi herni zazitek a trochu me desi ze to dlouho bylo v poradku a najednou to stoji za houby. myslim ze nemam spatny pc:-procesor intel inside core i5-5200U-nvidia geforce 940M 2GB VRAM-8GB DDR3L RAM

Odpovědi na otázku

Problém je zřejmě v chladícím systému. Nejprve je potřeba jej rozebrat a vyčistit. Teprve pak použít chladící podložku, pokud je to nutné. Né opačně. Tím ten přístroj (grafiku) zabiješ. ☺

to si možná jen myslíš ty. na tomhle hrát? no možná už je upečenej

A ty se s tímto HW divíš? Úsporné dvoujádro a ty by jsi chtěl 60 fps na kdovíjaké detaily?