» Poradna » Mobily

Problémy s vložením zvukové stopy do videa (posunutí zvuku)

Ahoj..mám po ruce český dabing jednoho seriálu, který je ve formátu WAV. Rád bych tuto českou stopu vložil do video souboru, ale vždycky je tam posunutý zvuk a to i přesto, že český zvukový soubor vložím přímo na to místo v časové ose, kde se začíná mluvit. V pořádku to je jen cca 3 vteřiny a pak je zvuk oproti videu uspíšen. Jedná se o AVI soubor a původní zvuková stopa je MP3 (VBR). Svůj soubor jsem zkoušel převádět na různé formáty: MP3, AC3, ale bezúspěšně. Poraďte mi prosím a doporučte taky free software, kde bych tyto úpravy mohl provést. Taky jsem zkoušel změnit video formát a jeho zvuk, ale při přetáčení v přehrávači ten zvuk zmizí. Děkuji.

Odpovědi na otázku

> Program je asi tajný že?> Použij VirtualDub nebo Avidemux oba umí jak vložit audio tak i posunout. Pokud se ti však rozchází "za letu" pak je ideální stáhnout jiný zvuk nebo si v Avidemuxu vytvoř script podle bodů kde bude manuálně upravovat. Ovšem to je pakárna.