» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problémy s Update (Windows 7)

Dobrý den,mám problém se dostat do Windows Update. Vždycky, když na jej kliknu (Ovládací panely -> Systém a zabezpečení -> Windows Update), tak průzkumník přestane pracovat. Nevím, co je za problém.Myslel jsem si, že je to kvůli tomu, že jsem měl kopii systému (7601), ale licenci jsem nedávno zakoupil a již (legálně) aktivoval. I přesto to nefunguje.Měl bych Windows přeinstalovat? Vyřeší to problémy? Mám to v myšlence, ale pak se bojím, že až budou při (pře)instalaci požadovat product key, tak mi jej už neschválí, poněvadž jsem jej už použil...

Odpovědi na otázku

klíč není na jedno použití. Pokud je to legální klíč, tak lze normálně přeinstalovat PC a klíč to vezme. Dokonce ten klíč vezmou jak Windows 7, tak nové Windows 10.

Dobrá, ale vyřeší to problémy s Update? Co s tím?

No, pokud je to nějakým bordelem, jako že asi je, tak by logicky mělo. Tedy za předpokladu čisté instalace.

Přesně tak. Kolega měl na notebooku Win7, ale odešel mu disk, tak jsem mu tam dával nový disk a nainstaloval Win10. Normálně to vzalo kód ze štítku.

Přeinstalací nic nezkazíš.